Home / kişisel gelişim kitapları / Esmaül Hüsna Kitap Tavsiye

Esmaül Hüsna Kitap Tavsiye

Esmaül hüsna kitap tavsiye , esmaül hüsna kitapesmaül hüsna kitapları , esmaül hüsna ile ilgili kitaplaresma ül hüsna kitaplarıesmaül hüsna mucizeleri kitabıesmaül hüsna sırları kitabıesma kitapları , olarak internette araştırma yapanlar, doğru adrestesiniz. Ayrıca, esmaül hüsna kitabı satın alen iyi esmaül hüsna kitabıesmaül hüsna anlamları kitabıesmaül hüsna hazinesi kitabıesmaül hüsna ve sırları kitabıesmaül hüsna gizli ilimler kitabıesmaül hüsna zikir kitabı olarak da arama yapanlar, aradıklarınızı ve daha pek çok konuyu aşağıda sizlere tavsiye edeceğimiz kitapta bulacaksınız. Esmaül hüsna kitap tavsiye mizden önce kısaca sizlere Esmaül Hüsna faziletleri nelerdir, Esmaül Hüsna zikirleri ile hayatımızı maddi ve manevi anlamda nasıl düzene koyabiliriz, bu konularda bilgi vermek isteriz. esma ül hüsna kitap

Esmaül hüsna kitap tavsiye -
Esmaül hüsna kitap tavsiye

Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun şu an satışta olan 4 adet kitabı bulunmaktadır. Bunlar:

  1. İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm,
  2. Duanın Gücü Sırların Şifresi,
  3. Hakkani Terapi ve Kalbe Düşen Cemreler,
  4. İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi

4 adet kitap kısa bir süre için kargo dahil 117 TL yerine 55 TL‘dir. Kitaplar kapıda nakit ödeme sistemi ile tarafınıza gönderilmektedir ya da kredi kartı ile internetten satın alabilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş vermek için 0212 284 19 410532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir ya da 0532 547 99 57 nolu telefona WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. 

Kredi kartı ile satın almak için bu linki tıklayabilirsiniz. shopier.com/729531

Kişisel gelişim kitapları
Kişisel gelişim kitapları

Esmaül Hüsna Faziletleri

Esmaü’l Hüsna (Allah’ın sıfatları), dünya ve ahiret hayatında, sonsuz mutluluğa ve huzura açılan kapının anahtarıdır. Esmalar, her şeyin başlangıcı ve sonu olan, var oluşun, her zerresini, her aşamasını yaratan, Allah’ın (c.c.) bu dünyadaki canlı ve cansız varlıklar üzerindeki yansımalarıdır.

Esmaü’l Hüsna’ın (Allah’ın sıfatlarının) insan bedeni ve ruhu üzerinde yaptığı etkiler, artık günümüzde yapılan bilimsel araştırmalar neticesinde de ispatlanmıştır. Bu bilimsel çalışmalardan birisi de, vücut enerji ve frekans dalgalarını ölçme (biyogeometri bilim dalı) konusunda buluşları olan, Mısırlı Dr. İbrahim Abdülkerim tarafından yapılmıştır. Dr. Abdülkerim 3 yıl süren deney sonucunda, Esmaü’l Hüsna’yı düzenli olarak zikretmenin, insanın ruhunda ve bedeninde olumlu etkileri olduğunu, vücuttaki biyoenerjiyi arttırarak organlara enerji verdiğini, organları güçlendirdiğini ve birçok hastalığa şifa olduğunu tespit etmiştir.

Esmalar Allah’ın (c.c.) sıfatlarının tecellileridir. Yaratıcıya ait tüm sıfatların enerjisi, bütün görünen ya da görünmeyen madde ile mana alemi üzerinde, gezegenlerden tutun da en küçük hücreye kadar hakimdir. Hepimiz, Allah’ın (c.c.) isimlerinin DNA’larımızda şifrelenmiş haliyle bu dünyada yaratılıyoruz, bu boyuta geçiş yapıyoruz. Fakat, bazı Esmalar daha baskın, çok daha yüksek titreşimde, bazıları daha gölgede, bazı esmalar ise dengede durur.

Esmaül Hüsna Zikirleri

Kuvvetli bir Allah (c.c.) inancı ile Allah’a tam tevekkül içerisinde olarak, Esmaü’l Hüsna ile yapılan zikir, beynimizdeki bazı merkezlerdeki enerjileri kuvvetli bir şekilde aktive eder. Zihnimiz, sürekli dünyevi istekler ve arzular ile meşgul olduğu zaman hep egomuz ön planda olur ve beynimiz aşırı bir şekilde ben merkezli enerji harcar. Beynimizi, sürekli egomuzun istekleri ile meşgul ederek yaşamak yerine, Allah’a (c.c.) tam teslimiyet halinde yaşamaya başladığımızda, beyin tarafından enerji tasarrufu yapılır ve isteklerimiz Allah’ın (c.c.) “ol demesi” ile oluverir.

Esmaları, Allah’ın (c.c.) güzel sıfatlarını zikrederek, kozmik alanda titreşim meydana getirmiş oluruz ve Esmaların görevlileri olan enerji kuvveleri (ruhaniler) bizlere ilgili konularda yardımcı olurlar.

Esmaü’l Hüsna ile yapılan zikir, beynin bazı merkezlerinde birtakım enerjileri daha çok aktive etmektedir. Zikir doğru olarak yapıldığında, insanın içinde eksik olan enerjileri tamamlar, keskin olup zarar veren enerjileri de törpüler ve kişiyi rahatlatır.

Esmaül Hüsna Kitap Tavsiye

İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitabı 2016 yılında Ahmed Güneş Kasranoğlu tarafından kaleme alınmış, Kültür Bakanlığı’ndan onaylı olup, bandrollüdür. Kitabın içerisinde, Esmaül Hüsnanın faziletleri ve sırları, her bir esmanın havassı, vefkleri, ne için kaç adet zikretmelisiniz detaylı olarak anlatılmaktadır. Kitapta ayrıca, esma bilinci ve enerji, dua ve telkin, titreşimsel tedavi klavuzu, burçların özellikleri ve okunması uygun olan esmalar, metafizik karma korunma ritüeli, metafizik bakım nedir, vefk ilmi, ebced tablosu, bitkilerin kozmik enerjisi, gibi konular da sade bir dille anlatılmaktadır.

Esmaül Hüsna kitap tavsiye , “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitabının ruhsal tekamülünüze vesile olacağını umarız.

About hezarfenyayinlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir