Home / kişisel gelişim kitapları / Sırlı Dualar Kitabı DUANIN GÜCÜ SIRLARIN ŞİFRESİ

Sırlı Dualar Kitabı DUANIN GÜCÜ SIRLARIN ŞİFRESİ

Sırlı Dualar Kitabı Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun 2015 yılında piyasaya çıkan sırlı dualar hazinesi “Duanın Gücü Sırların Şifresi” kitabının birinci baskısı tükendi, 2. baskısı yapıldı. Kitabın içerisinde, kaderin gizli sırları, duaların sırları, duanın adabı, duanın kabul olunacağı zamanlar ve mekanlar, peygamber dualarının kabulündeki sırlar, Kur’an’da geçen dua ayetleri, Mühr-ü Süleyman’ın havassı ve faziletleri, Kur’an-ı Kerim Surelerinin esrarı havassı, günlük hayatta karşılaşılan maddi manevi sorunların çözümüne, bedeni ve ruhani hastalıkların şifasına yönelik okunabilecek eski Osmanlıca el yazması kitaplardan Türkçe’ye çevrilmiş sırlı dualar ve terkipler yer almaktadır. Kitap, sırlı dualar hazinesi olarak adeta başucu kitabı olarak, her bireyin mutlaka okuması, evinde, iş yerinde bulundurması gereken bir kitap.

sırlı dualar kitabı
Sırlı dualar kitabı

(Rasulüm!) De ki: Duanız olmasa, Rabbim size ne diye değer versin?…(Furkan 77)

Sırlı dualar kitabı - esmaül hüsna faziletleri
Ruhsal ve bedensel gelişim kitapları

Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun şu an satışta olan 4 adet kitabı bulunmaktadır. Bunlar:

  1. İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm,
  2. Duanın Gücü Sırların Şifresi,
  3. Hakkani Terapi ve Kalbe Düşen Cemreler,
  4. İlahi Dokunuş ve Şifanın Şifresi

4 adet kitap kısa bir süre için kargo dahil 117 TL yerine 55 TL‘dir. Kitaplar kapıda nakit ödeme sistemi ile tarafınıza gönderilmektedir ya da kredi kartı ile internetten satın alabilirsiniz.

Kapıda nakit ödeme sistemi ile sipariş vermek için 0212 284 19 41-0532 547 99 57 nolu telefonlarımızı arayabilir ya da 0532 547 99 57 nolu telefona WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz. 

Kredi kartı ile satın almak için bu linki tıklayabilirsiniz. shopier.com/729531

Sırlı Dualar Hazinesi, Sırlı Dualar Kitabı

Dua
Dua, kulun, kendi acziyetini anlayarak, dünya ve ahirette Allah-u Te’ala’ya muhtaç olduğunu bilmesi, ihtiyaçlarını O’na arz edip, O’nun mabudluğunu kabul etmesidir.

Dua, ibadetin ta kendisidir.

İnsanoğlunun hayatında, en çok neyin yeri var derseniz, size tek bir kelimeyle cevap verebilirim: “Dua.”

Dua: Seslenmek, çağırmak, Allah’a yalvarmak, O’ndan dilekte bulunmak, O’na yakarmaktır. Dua, insanda fıtri bir olgudur.

“Dua, kulluğun ruhudur; temiz ve samimi bir imanın neticesidir. Çünkü, dua eden insan, duasıyla: Bütün kainata hükmeden, en küçük işlerini ve en gizli arzularını bilen, sesini duyan, her haline aşina, her hareketinden haberdar olan birisinin var olduğunu gösterir. Ve anlar ki, bütün varlıkların seslerini işiten, onlara merhamet eden, dertlerine derman yetiştiren, her şeye erişen, yetişen O’nun kudret elidir.

Dua, kulun Rabb’isine acziyetini kabul ettiği andır. Huzura kavuşma vasıtasıdır. Dua, bizzat ibadettir. İnsan, bu alemde, ilim ve dua vasıtasıyla tekemmül eder. İmandan sonra, insanın esas vazifesi, dua etmektir. Dua, ubudiyetin, Allah’a kulluğun esasıdır.

Nasıl ki, görmeyen, duymayan, düşünmeyen, akılsız ve ruhsuz bir varlık olan bir portre, ait olduğu isme göre bir değer kazanıyorsa, Allah’ın harika bir sanat eseri olan insan da, dua ile besmele ile bir değer kazanıyor.

Dua ile Allah’a dayanan kişi, bütün olayın arkasındaki gerçek tasarruf sahibinin Allah (c.c.) olduğunu bilir. Çünkü o bilir ki, bu alemde tesadüf yoktur. Her olayın bir hikmeti, bir sebebi vardır. Bu nedenle, Allah (c.c.) Kur’an-ı Kerim’de buyuruyor ki: “Bazen hoşunuza gitmeyen bir şey hakkınızda hayırlı olabilir, buna karşılık hoşunuza giden bir şey de, hakkınızda kötü olabilir. Allah bilir, fakat siz bilmezsiniz.” (Bakara 216.) Bu hakikati bilmeyen insan, olayları değerlendirirken hata yapar, haddi aşar ve karamsar bir hayat sürdürerek ruh sağlığını bozar.

Halbuki, dualı insan, Allah’ın himayesine girmiş, ona güvenmiş ve ona dayanmış olur. Bu nedenle Allah’tan korktuğu için, Allah’tan başka hiçbir şeyden, hiçbir kimseden korkmaz, zira o bilir ki, Allah’ın izni olmadan daldan bir yaprak dahi yere düşmez.

Kainatta yegane tasarruf sahibi Allah (c.c.)’tır. Her şeye gücü yeter.

Bu inanç ve bilinç içinde olan mü’min, dua ile ne isteyecekse, sadece Allah’tan ister, çünkü sebepleri de hazırlayan Allah (c.c.)’tır. Rasul-ü Kibriya Efendimiz (s.a.v.) buyuruyor ki: “Dua, inen ve henüz inmeyen her çeşit (musibet) için faydalıdır. Kazayı sadece dua geri çevirir. Öyle ise, sizlere dua etmek gerekir” (Tirmizi) Dua, herhangi bir duruma, zamana ve mekana bağlı kalmaksızın, gece-gündüz, karada, denizde, havada, seferde, zenginlikte ve fakirlikte, sağlıkta ve hastalıkta, gizli ve açık olarak yapılabilen, en kolay, en külfetsiz ve en etkili bir ibadettir. Nice musibetler ve belalar, dua ile def edilmiştir. Nice günah ve isyanlar, dua ile bağışlanmıştır. Dua ile nice rahmetler inmiştir. Nice zaferler, dua ile kazanılmıştır. Dua ile dünya ve ahirette nice dereceler ve makamlar kazanılmıştır.

Eğer dua; ihlas, ısrar, devamlılık ve şiddetli bir istekle birlikte yapılır ve koşulları yerine getirilirse, duacının her istediğini elde ettiği ve bağlı kapıların kendisine açıldığı görülür. İnsanoğlu, dua ile kendini güvende hissedebilir.
Hayatınızdaki değişikleri şaşkınlıkla izleyeceksiniz! Kitaplarımız, Allah’ın (c.c.) izni ile ruhsal tekamül yolculuğunuzda sizlere rehber olacak, bir ışık tutacak, gerçek mutluluk, huzur ve refah kapısını aralamanıza vesile olacaktır. Sırlı dualar kitabı “Duanın Gücü Sırların Şifresi” ve Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun diğer 3 kitabı, Esmaül Hüsna faziletleri nin anlatıldığı “İlahi Enerjiler ve Metafizik Çözüm” kitabı, “Hakkani Terapi Kalbe Düşen Cemreler” ve son çıkan kitabı “İlahi Dokunuş Şifanın Şifresi” toplam 4 kitap PTT Kargo kapıda ödeme sistemi ile adresinize teslim edilmektedir. 

About hezarfenyayinlari

3 Yorumlar

  1. Ahmed Güneş Kasranoğlu’nun sırlı dualar kitabı “Duanın Gücü Sırların Şifresi” ve diğer 3 kitabını satın aldım. Kitaplarda gerçekten hem dünya hem de ahiret hayatımızı düzene koyacak bilgiler mevcut. 4 kitap da birbirinden faydalı bilgilerle dolu, herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir